Sunt sarac ,ajuta-ma!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» ACEASTA ADRESA ESTE PENTRU DONATI-MATERIALE-FINANCIARE.
ACEASTA ADRESA ESTE PENTRU DONATI-MATERIALE-FINANCIARE. EmptyDum Iun 27, 2010 4:05 pm Scris de PAL ERNO OTTO

» SUNT SARAC AJUTA-MA
ACEASTA ADRESA ESTE PENTRU DONATI-MATERIALE-FINANCIARE. EmptyDum Iun 27, 2010 3:45 pm Scris de PAL ERNO OTTO

» AM AJUNS SA CERSESC
ACEASTA ADRESA ESTE PENTRU DONATI-MATERIALE-FINANCIARE. EmptyLun Apr 12, 2010 6:54 am Scris de PAL ERNO OTTO

» Telefoane Dual Sim
ACEASTA ADRESA ESTE PENTRU DONATI-MATERIALE-FINANCIARE. EmptyDum Mar 28, 2010 1:05 pm Scris de servicesbotmail

» TOTI NE DORIM
ACEASTA ADRESA ESTE PENTRU DONATI-MATERIALE-FINANCIARE. EmptyLun Mar 08, 2010 5:52 pm Scris de PAL ERNO OTTO

» O SOLUTIE ESTE,SPRIJINUL LOR A SARACILOR
ACEASTA ADRESA ESTE PENTRU DONATI-MATERIALE-FINANCIARE. EmptyLun Mar 08, 2010 5:37 pm Scris de PAL ERNO OTTO

» ESTE GREU SA FI PE TREAPTA DE JOS.
ACEASTA ADRESA ESTE PENTRU DONATI-MATERIALE-FINANCIARE. EmptyLun Mar 08, 2010 4:59 pm Scris de PAL ERNO OTTO

» DACA STI CA POTI SA AJUTI,AJUTA.
ACEASTA ADRESA ESTE PENTRU DONATI-MATERIALE-FINANCIARE. EmptyJoi Mar 04, 2010 1:47 pm Scris de PAL ERNO OTTO

» FAMILIA ARE NEVOIE DE AJUTOR.
ACEASTA ADRESA ESTE PENTRU DONATI-MATERIALE-FINANCIARE. EmptyMar Mar 02, 2010 2:28 pm Scris de PAL ERNO OTTO

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Parteneri
forum gratuit


ACEASTA ADRESA ESTE PENTRU DONATI-MATERIALE-FINANCIARE.

In jos

ACEASTA ADRESA ESTE PENTRU DONATI-MATERIALE-FINANCIARE. Empty ACEASTA ADRESA ESTE PENTRU DONATI-MATERIALE-FINANCIARE.

Mesaj  PAL ERNO OTTO Mier Mar 03, 2010 7:28 am

LA ACEASTA ADRESA ,SI NUMAR DE TELEFON .SEPOT FACE DONATII MATERIALE SI FINANCIARE.
PAL ERNO OTTO
STRADA.ANTON KRATZER.NR.40.
LOCALITATEA.DETA.JUDETUL TIMIS.
COD POSTAL.305200.
TELEFON.0746840830.
VA ASTEPT .

PAL ERNO OTTO
Admin

Mesaje : 20
Data de inscriere : 21/02/2010
Varsta : 52
Localizare : DETA,TIMIS

https://sunt-sarac-ajuta-ma.forumgratuit.ro

Sus In jos

ACEASTA ADRESA ESTE PENTRU DONATI-MATERIALE-FINANCIARE. Empty Re: ACEASTA ADRESA ESTE PENTRU DONATI-MATERIALE-FINANCIARE.

Mesaj  PAL ERNO OTTO Dum Iun 27, 2010 4:05 pm

PAL ERNO OTTO a scris:LA ACEASTA ADRESA ,SI NUMAR DE TELEFON .SE POT FACE DONATII MATERIALE SI FINANCIARE.
PAL ERNO OTTO
STR.TARGUL MARE,SC.1 AP 10 BL.P1,ET.4
LOCALITATEA.DETA.JUDETUL TIMIS.
COD POSTAL.305200.
TELEFON.0746840830.
VA ASTEPT .

PAL ERNO OTTO
Admin

Mesaje : 20
Data de inscriere : 21/02/2010
Varsta : 52
Localizare : DETA,TIMIS

https://sunt-sarac-ajuta-ma.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum